Użytkowanie

Zalecamy zapoznanie się z warunkami korzystania z tej witryny. Zasady te regulują relacje między dwiema stronami: właścicielem strony i użytkownikiem serwisu. Odwiedzając tę witrynę, automatycznie zgadzasz się na te warunki użytkowania.

Właścicielem i administratorem www.pozyczkionline247.pl (dalej – Serwis) jest „Pozyczkionline247.pl” (dalej – Właściciel). Właściciel zastrzega sobie prawo do aktualizacji, modyfikacji lub innej zmiany informacji i warunków Witryny, zarówno wizualnych, jak i treściowych. Właściciel zastrzega sobie również prawo do ograniczenia swobodnego dostępu do Serwisu w dowolnym momencie.

Odwiedzający – osoba fizyczna odwiedzająca Serwis www.pozyczkionline247.pl.

Prawa i obowiązki

Gość ma prawo do:

  • czytania informacji dostępnych na stronie internetowej i drukowania ich wyłącznie na potrzeby osobiste, niekomercyjne;
  • korzystania z usług oferowanych przez Pozyczkionline247.pl

Serwis ma prawo:

  • zmieniać, aktualizować lub usuwać informacje na stronie;
  • ograniczyć dostęp do jakichkolwiek danych na stronie;
  • udzielać informacji o usługach oferowanych i świadczonych przez inne kancelarie prawne;
  • umieszczać linków do innych stron internetowych będących własnością lub nadzorowanych przez osoby fizyczne i/lub prawne
  • wprowadzenia w dowolnym momencie innych warunków korzystania z Serwisu, które wchodzą w życie z chwilą opublikowania nowego regulaminu w Serwisie

Pozyczkionline247.pl nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone przez podmioty trzecie – firmy pożyczkowe. Pozyczkionline247.pl publikuje dane o pożyczkodawcy wyłącznie w celu poinformowania użytkowników o usługach świadczonych przez firmy.

Szczegółowe i aktualne informacje są zawsze dostępne na stronach internetowych pożyczkodawców.

Informacje wprowadzone w formularzach wniosków Witryny nie będą ujawniane stronom trzecim.

Informacje zawarte w Serwisie nie są odrębnie weryfikowane, są publikowane w oparciu o wiarygodne źródła informacji.

Nikt inny niż „Pozyczkionline247.pl” nie ma prawa do przenoszenia lub zmiany informacji znajdujących się w Serwisie. Publikowanie jakichkolwiek materiałów zawartych na Stronie lub jakiekolwiek inne wykorzystanie przed autoryzacją „Pozyczkionline247.pl” jest zabronione.

W przypadku naruszenia praw autorskich osoba naruszająca może zostać pociągnięta do odpowiedzialności cywilnej, administracyjnej lub karnej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pisząc na adres e-mail: info@pozyczkionline247.pl .

Ta strona jest chroniona prawem autorskim i nie wolno jej kopiować!